przeprowadzki toruń

Rozpoczynamy marzec.

Witamy ponownie! ✋

Czas na małą aktualizację sytuacji w naszych skromnych progach 🙂

Jesteśmy już po większości dużych zleceń wyjazdowych, o których była mowa w poprzednim poście. Zdecydowanie najciekawszą rzeczą i najbardziej wymagającą był rozładunek prawie całego mieszkania do niewielkiej komórki wynajętej przez klienta w Less Mess Storage w Warszawie. Kolega Marcin dużo grał w tetrisa za młodu i opłaciło się! Klient do tej pory jest w szoku, że to weszło, bo nie był świadom ile ma rzeczy do zabrania, okazało się to oczywiście w trakcie przeprowadzki, z resztą jak w większości przypadków. Klient był delikatnie mówiąc zaskoczony, że to się udało i dziękował nam chyba z 10 razy 🙂 Ale łatwo nie było. Komórka miała 8m2, jednak uratowała nas jej wysokość.

Dzisiaj szykujemy się do wisienki na torcie, mianowicie wyjazdu do Człuchowa na 2 auta 10 paletowe. Będzie to bardzo duże zlecenie, gdzie nasz klient wraca z wieloletniego pobytu za granicą do kraju i zabiera wszystko, co udało mu się nagromadzić przez cały ten okres. Jest to ponad połowa kontenera morskiego, który tymczasowo został rozładowany do dwóch garaży, z których my jutro będziemy się ładować do Torunia. W Toruniu rozładunek na starówkę, więc szykuje się niezła przeprawa. Dla bezpieczeństwa nasz klient poprosił nas o dwa auta, więc na spokojnie jutro się pomieścimy i nie będzie trzeba się zbytnio martwić o miejsce, chyba że ilość na miejscu okaże się bardziej zaskakująca, aniżeli wynika z rozmowy 🙂

Z ciekawostek będzie do zabrania stół bilardowy, i to chyba będzie największe wyzwanie. Jest rozebrany na części, jednak klatka schodowa na starówce nie będzie nas rozpieszczać, a piętra są wysokie.

Przyjmujemy nadal zapisy na marzec, terminy schodzą jak świeże bułeczki.

Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy, ekipa Fajnego Transportu 🙂