przeprowadzki Toruń

Kolejny tydzień za nami.

Witamy 🤚

Minął kolejny tydzień a z nim bardzo wiele wykonanych zleceń. Prócz lokalnych usług mieliśmy też okazję ponownie zawitać w Inowrocławiu oraz Warszawie. Jest to bardzo częsty kierunek naszych przeprowadzkowych wypraw. W tym tygodniu żadnych niespodzianek już nie było i mogliśmy skupić się tylko na pracy, która jak zawsze przebiegła w sposób bezproblemowy. Wykonaliśmy cały wachlarz usług od pakowania po utylizację na PSZOK.

Ten tydzień był dla nas wyjątkowo udany, ponieważ zaczęliśmy przyjmować już zapisy na okres wakacyjny. Często przez telefon słyszymy również, że klienci wolą poczekać w momencie, gdy nie mamy terminu na wolne okienko i zostać obsłużeni właśnie przez nas. Bardzo miło jest nam słyszeć pochwały i zawsze staramy się zadowolić wszystkich i znaleźć odpowiednie wyjście z sytuacji.

Jutro rano jedziemy do Płocka, następnie w kolejne dni czekają nas przeprowadzki w Toruniu i okolicach, a w sobotę jedziemy do Sośna, około 100km od naszego miasta. Tydzień dopiero się zaczyna i z pewnością jeszcze coś dojdzie w międzyczasie.

Miłego wieczoru oraz całego przyszłego tygodnia życzy ekipa Fajnego Transportu 😊