pakamera24.pl

Kolejna współpraca – Magazyny Toruń, ul. Polna Pakamera24.pl

Dzień dobry! 🤩

🥳Musimy się pochwalić kolejną współpracą, która mam nadzieję, że będzie z biegiem czasu bardzo korzystna dla obu stron!

Pakamera24.pl oferuje przestrzenie magazynowe na terenie Torunia – przy ul. Polnej 29 oraz w Gdańsku, Chorzowie, Warszawie, Lublinie i będą również w innych miastach. My mamy tę wielką przyjemność wykonywać przewozy dla właśnie tej firmy, aby klienci nie musieli się martwić kto i czym przewiezie mienie do magazynu.

Do wynajęcia są magazyny self-storage – monitorowane i chronione 24/7, dlatego pozostawione tam przedmioty są bezpieczne. Oferują magazyny o powierzchni 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2.. Samemu można zdecydować na jaki okres chce się wynająć kontener – min. to 1 miesiąc. Na teren obiektu mogą wejść tylko osoby posiadające kod dostępu do bramy wjazdowej. Kontener zamyka się własną kłódką, nikt z obsługi nie posiada zapasowych kluczy.

DOSTĘP DO SWOICH RZECZY JEST 24/7.

Z ciekawostek – jutro mamy bardzo fajne zlecenie. Mianowicie na ulicy Kopernika 34 na Starówce będziemy demontować oraz przewozić do Wielkiej Nieszawki potężne, bardzo ładne meble sklepowe. Praca nie będzie wcale taka prosta i szybka, ich wysokość to około 3 metry i ważą swoje. Z uwagi na wąskie przejście większość mebli będzie trzeba rozebrać na części pierwsze. Szykuje się kilka kursów, bardzo dokładne zabezpieczanie oraz przy dobrych założeniach – cały dzień pracy, a kto wie, może nawet i część dnia kolejnego.

🔥 Ale jesteśmy znani z zadań specjalnych – więc z pewnością wszystko wykonamy należycie. Codziennie przybywa nowych zleceń, więc pozostaje nam jedynie znów oddać się w wir pracy 🙂

Do miłego usłyszenia i pozdrawiamy 😎