przeprowadzki

Wygrany przetarg – przeprowadzka Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu dobiega końca! I co u nas słychać?

Możemy uznać, że 97% przeprowadzki Książnicy Kopernikańskiej mamy już za sobą. Pozostałe 3% to ostatni jeden kurs, który zostanie zrealizowany przez nas w najbliższych dniach. Wygrany przetarg spowodował, że 80% naszego czasu poświęciliśmy właśnie na to przedsięwzięcie. W międzyczasie wpadały również inne zlecenia – i to nie tylko na terenie Torunia. Byliśmy w Choceniu, Inowrocławiu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Sycowie (dolnośląskie). Były przeprowadzki, transporty oraz utylizacje starych mebli, również demontaż oraz montaż. Żeliwny 20 żeberkowy kaloryfer także wpadł nam w ręce i musiał się nam poddać 😎 Zyskaliśmy również wiele wartościowych kontaktów dających nam stałą współpracę. Wrzucamy zdjęcie jednego tylko pomieszczenia, więcej do obejrzenia w galerii.

Przeprowadzaliśmy, oraz braliśmy udział w restrukturyzacji kilku filii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej – Książnicy Kopernikańskiej.

Były to Filie:

Zupełnie nowa, jeszcze nie oddana do użytku Filia przy ul. Łokietka – Młyn wiedzy

Główna Filia przy ul. Juliusza Słowackiego 8

Filia nr. 1 przy ul. Jęczmiennej 23

Filia nr. 2 przy ul. Tadeusza Kościuszki 47

Filia nr. 3 przy ul. Adama Mickiewicza 61

Filia nr. 5 przy ul. Lubickiej 45C

Filia nr. 6 przy ul. Joachima Lelewela 3

Filia nr. 11 przy ul. Żwirki i Wigury 39

Filia nr. 14 przy ul. Łyskowskiego 29/35

Pozostał nam jeszcze jeden transport do Filii nr. 12 przy ul. Fałata 35.

Pracy była cała masa, pracy na bieżąco dochodziło, a my dzielnie krok po kroczku wykonywaliśmy to co do nas należało.

W każdej lokalizacji spotkaliśmy się z bardzo sympatycznymi pracownikami, którzy nas wielokrotnie dopingowali, ale też podziwiali za kondycję fizyczną, która odgrywała kluczowe znaczenie przy tak ogromnej ilości rzeczy do transportu. Wiele ciepłych słów padło w naszym kierunku i Panie w każdej z lokalizacji nie kryły swojego zadowolenia z naszej pracy oraz tempa w jakim to robiliśmy. Dowiedziawszy się o nazwie naszej firmy – nie mogły nawet w to uwierzyć, że faktycznie Fajny Transport jest taki fajny! 😁

A my pełni motywacji działamy dalej i pomagamy Państwu w Waszych przeprowadzkach 🙂