Dzień dobry Państwu!
Praca, praca i jeszcze raz praca, tak możemy śmiało powiedzieć ![]()
Za nami fajne zlecenia, które wykonywaliśmy dla wyjątkowo fajnych i życzliwych klientów. W sumie dobrze się złożyło – skoro Fajny Transport, to i nasi klienci również muszą być fajni!
Dzisiaj wykonywaliśmy utylizację mebli wraz z innymi zbędnymi rzeczami z mieszkania na ul. Wojska Polskiego. Jutro czeka nas kolejna utylizacja, tym razem na Szosie Okrężnej. Przewoziliśmy też niezliczoną ilość książek, pomagaliśmy w transporcie i montażu mebli do sklepu z porcelaną i wykonywalismy wiele innych mniejszych lub większych prac.
![]()
Przekroczyliśmy też zawrotną ilość 200 pozytywnych opinii w wizytówce google, co jest dla nas nielada wyróżnieniem! Mega się cieszymy, że jesteśmy tak dobrze przez Państwa odbierani. Wierzymy, że to ile dajesz z siebie i w jaki sposób potraktujesz klienta to wróci również do nas i to się zawsze sprawdza! Dziękujemy, że po wysłaniu przez nas wiadomości chętnie Państwo dodają swoje opinie. Dla nas jest to bardzo ważne i wartościowe.
Także u nas absolutnie nic się nie zmienia – Konkretnie, kulturalnie I w miłej przyjaznej atmosferze oraz co najważniejsze: uczciwie! Zawsze pragniemy Państwa obsłużyć tak, jak sami byśmy chcieli zostać obsłużeni ![]()
Zapraszamy do zapisów pod numerem
731 649 539
Życzymy Państwu udanej reszty tygodnia i do miłego zobaczenia! ![]()

Pingback: viagra for sale
Pingback: udenafil tablet 100 mg
Pingback: vardenafil dosage maximum
Pingback: semaglutide pills vs injection reddit
Pingback: tirzepatide vs semaglutide reddit side effects
Pingback: propecia minoxidil pill
Pingback: doxycycline for uri in cats
Pingback: sildenafil 50mg goodrx