przeprowadzkowy

Najmocniejszy tydzień przeprowadzkowy dotychczas.

Ten tydzień przeprowadzkowy jest zdecydowanie najmocniejszym tygodniem w całej naszej działalności. Pracujemy aż do niedzieli wieczór i wszystkie realizacje są na wyjeździe😎 Wczoraj wróciliśmy po 3 dniowej delegacji. Byliśmy w Toruniu, Kawęczynie, Łodzi, Krakowie, Lublinie oraz Nowej Soli. Niestety nie było czasu na odpoczynek, ponieważ już dzisiaj od rana śmigaliśmy na przeprowadzkę z Rumii do Torunia, po czym wykonaliśmy jeszcze transport dla naszej stałej klientki prowadzącej biuro podróży w Toruń Plaza 🙂

Jutro czeka nas przeprowadzka lokalna w Toruniu, a w niedzielę kolejny wyjazd. Tym razem przeprowadzka z Wolsztyna do Torunia.

Przyszły tydzień to m.in. kolejny transport antyków (4 piętro Rubinkowo) na odcinku Toruń-Cierpice, duża przeprowadzka na terenie Torunia, oraz dwa zlecenia dla naszej stałej klientki – wyjazd Bożepole Królewskie – Toruń, oraz drugie w obrębie Torunia. Oprócz tego kilka innych, mniejszych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane przeprowadzką, przyjmujemy już zapisy na czerwiec. Kilka terminów już nam odpadło, jednak nadal możemy w miarę elastycznie Państwa zapisać.

Zapraszamy do kontaktu : 731 649 539